Ведучий телеканалу НАШ послав "у дупу" та вигнав з ефіру Гримчака

7 липня із прямого ефіру телеканала "НАШ" від′єднали ексзаступника міністра з питань тимчасово окупованих територій Юрія Гримчака, який назвав телеведучого Макса Назарова "російським пропагандистом".

Як інформує PRпортал, це сталося після того, як під час обговорення за допомогою відеозв'язку російської агресії проти України Назаров згадав про вторгнення в Ірак. "Це ви там як російський пропагандист можете розповідати російські фейки, а мені це нецікаво", - відповів Юрій Гримчак. Після цього ведучий заявив, що Юрій Гримчак "не цікавий". "Пішли вон", – сказав Назаров. Гримчак також послав опонента. Перед від′єднанням Гримчака Назаров сказав: "Пішли в дупу!". 

"Я можу звернутися до Нацради з теле та радіомовлення (але навіщо це мені?), адже Назаров застосував до мене слово “дупа”. Як я пам’ятаю, за використання цього слова зараз перевіряють телеканал “Прямий”. Але не хочу якихось проблем для цього телеканалу, хоча, можливо, й потрібно було б”, - прокоментував інцидент Юрій Гримчак.

Я відомо, через фразу "йдіть у дупу", котру під час програми «Ехо України» у травні озвучив Матвій Ганапольський Національна рада з питань телебачення і радіомовлення ініціювала позапланову перевіру телеканалу "Прямий"

Источник: 
PRпортал