Vans подає до суду на MSCHF за порушення прав інтелектуальної власності

MSCHF, бруклінський арт-колектив, що стоїть за сумнозвісними кросівками «Satan Shoes», які містили краплю справжньої людської крові у підошвах, та «OnlyBags», потрапив у чергову халепу через нещодавній судовий процес щодо порушення прав на товарний знак.

Vans подали позов проти бренду, звинувативши MSCHF у копіюванні культових кросівок Vans Old Skool, які вони назвали Wavy Baby в рамках співпраці з репером Tyga.

У позові йдеться, що остання модель взуття MSCHF може заплутати покупців, незаконно відвернути продажі від Vans та навмисно порушити права інтелектуальної власності взуттєвого виробника.

У той час як кросівки «Wavy Baby» мають хвилясту підошву, вони дійсно мають певну схожість з Old Skool, наприклад, червона етикетка на задній частині взуття, її чорно-біла кольорова гама і навіть спосіб за допомогою якого вибито логотип на устілці.

Незважаючи на юридичні наслідки, здається, що MSCHF не надто непокоїть звинувачення Vans. У заяві культового бренду йдеться про те, що останній «вказав, що готовий зустрітися для обговорення майбутньої співпраці».

«Vans — закостеніла організація, що ховається за своєю спадщиною «творчого молодіжного бренду». За 50 років випуску кросівок жодне їхнє взуття не привертало стільки уваги перед випуском. Wavy Baby трансформується і виходить за межі всього, що Vans коли-небудь намагався зробити», — уточнив MSCHF.

 
 
 
 
Источник: 
PRпортал