В Польщі вийшла збірка репортажів про Білорусь з роботою Володимира Цеслера на обкладинці

Білоруський дизайнер та художник Володимир Цеслер сьогодні в соцмережах опублікував свою нову роботу, підписавши її «Професія підвищеної небезпеки». 

На ній зображене стилізоване під пакет з кров'ю журналістське посвідчення. Група крові AB(IV) Rh+ немає конкретного символічного значення. 

У коментарі ДМ він розповів, що йому цю роботу замовили для обкладинки польської збірки репортажів про журналістику в Білорусі – «Partyzanci. Dziennikarze na celowniku Łukaszenki» (приблизний переклад: «Журналісти на прицілі у Лукашенка» - ДМ.), яка вийшла влітку 2021 року.

20 репортажів, 29 авторів/ок. В книжці представлені різні історії: захоплення медіаактивіста Романа Протасевича, ув’язнення журналісток Катерини Андреєвої та Дарини Чульцової, ув’язнення Юлії Слуцької та інших учасників Press Club Belarus тощо. 

Цеслер – один з найвідоміших білоруських художників, чиї роботи перебувають в багатьох музеях світу. В 2020 році він активно почав створювати арт, присвячений білоруським протестам. Наприкінці серпня минулого року йому довелось виїхати, зараз художник живе на Кіпрі.

Источник: 
PRпортал