В Естонії збирають підписи за заборону Sputnik і Baltnews

В Естонії блог Propastop, створений волонтерами воєнізованих добровольчих формувань Кайтселійт, ініціював збір підписів під петицією з вимогою закрити в країні російські пропагандистські ресурси Sputnik і Baltnews

 
Про це повідомляє Depo.ua із посиланням на портал ERR.

Петиція під назвою "Регулювання діяльності ворожих пропагандистських каналів в Естонії" пропонує розробити правові рамки для позбавлення реєстрації в естонському національному домені .ee підтримуваних іноземною державою сайтів, які "розпалюють в суспільстві конфлікти, передають про Естонію необ'єктивну інформацію або інформацію, що вносить розкол, або поширюють ворожу пропаганду".

Згідно з оцінкою авторів петиції, до таких сайтів належать, насамперед, Baltnews і Sputnik Eesti, які належать до складу російського міжнародного багатомовного інформаційного телеканалу RT.

"Зміст цих каналів в значній мірі ворожий Естонії. У статтях насміхаються над Естонією, переписують історію, розпалюють міжнаціональну ненависть і наклеюють ярлики", – вважає Propastop.

Рійгікогу буде зобов'язаний обговорити петицію Propastop, якщо вона до 10 вересня збере щонайменше тисячу підписів. На цей момент петицію підписали 257 осіб.

Источник: 
PRпортал