Українську агенцію Banda визнали найкращою у Східній та Центральній Європі

Українська агенція Banda стала найкращою агенцією у Центральній та Східній Європі за версією міжнародного креативного фестивалю Epica Awards

Про це креативний директор Banda Павло Вржещ повідомив на своїй сторінці у фейсбуці.

“Є чим пишатися. Банда − краще агентство в Центральній і Східній Європі. За оцінками журі Epica, що складається з журналістів 200 світових видань про маркетинг і рекламу. Міцно обіймаю всіх, хто доклав свої сили і талант, щоб це сталося. Качаємо українську креативність на весь світ”, − написав Вржещ.

Epica обирала найкращі агенції року, враховуючи кількість нагород на конкурсі та за географією компаній. На другому і третьому місцях опинилися російські креативні агенції BBDO Russia Group та Mosaic Media.

На Epica Awards українська агенція отримала дві золоті та срібну нагороди: за тест для перевірки зору в Instagram Stories, оновлену програму лояльності для goodwine та серію постерів для магазину алкоголю Bad Boy.

Зазначимо, Epica Awards − єдиний у світі креативний фестиваль, де суддями є лише представники преси. До журі входять журналісти з понад 200 видань з усього світу. Цього року на конкурс подали 3 410 робіт з 61 країни.

Banda Agency - українська креативна агенція, заснована Єгором Петровим, Павлом Вржещем та Ярославом Сердюком у вересні 2011 року. У 2018 році проекти агенції були відзначені сімома нагородами престижної премії Red Dot Design Award в Ессені, Німеччина.

Також Banda Agency отримала нагороду найпрестижнішого фестивалю реклами - бронзового лева Cannes Lions - за проект до Євробачення-2017 Celebrate Diversity.

Источник: 
PRпортал