Українське телебачення пропонує мешканцям Донбасу сепаратистські канали

"Покровск, 50 км від Донецька, на звичайну антену цифрового ТБ т2 йде сигнал каналів "Новоросія" і "Оплот" - тепер вони ведуть мовлення замість російських ТВЦ і ОРТ. Раніше ці канали ДНР антена не ловила" -  про це написала місцева жителька Марія Давиденко. Вона поцікавилася "осилили сигнал з Росії чи Донецька? 

"Це значить, що цифровий оператор свідомо транслює такі канали? До речі, хто у нас там оператор цифрового мовлення? Чи Мінінформ повністю "забив" на протидію трансляції телеканалів РФ та ОРДЛО? 
Чи може це нові реалії "порозуміння та примирення" і в Києві треба чекати цифрового мовлення "Оплот-ТБ"? І, врешіт найголовніше - коли буде рішення про глушіння сигналу раша-ЗМІ? Коли силові структури цим займуться?", - написала журналіст  Ольга Лень 

"Мовлення йде з Донецька, з захопленої станції", - повідомив у коменатрі член Нацради з питань телебачення та раліомовлення Сергій Костинський  

За його словами "ані НацРада, ані МІП НЕ МАЮТЬ ПРАВА займатися проблемами глушіння ворожого сигналу. Це виключна компетенція силових структур. Коли, нарешті, це запитання буде ставитися тим, хто за це відповідає? Враховуйте, що і на захоплених територіях також отримують наш сигнал".

 

Источник: 
PRпортал

Comments (0)

Leave a comment

8 + 0 =
Решите эту простую математическую задачу и введите результат. Например, для 1+3, введите 4.