UA:Перший викрили у брехні про вибухи в Ічні

Редакція програми "Доброго ранку, Країно!" вимагає від UA:Перший негайного спростування неправдивої інформації, що нібито програма не надала ефір речнику Генштабу ЗСУ Богдану Сенику. Про це повідомляється на сторінці програми у Фейсбук.

За словами журналістів програми, канал UA:Перший не вивів в ефір інформацію про вибухи біля Ічні, щоб не переривати рекламу, натомість журналісти ранкового шоу "Доброго ранку Країно!" зробили включення.

"Перше включення з Богданом Сеником планувалося о 6:55, проте не відбулося через вихід в ефір рекламного блоку UA:Першого (!). У підсумку, о 07:11 у форматі термінового включення, Богдан Сеник з’явився в ефірі програми. З огляду на вище викладене, вимагаємо від UA:Перший негайного спростування неправдивої інформації", — заявила редакція програми.

Журналісти нагадали, що упродовж ефіру ведучі неодноразово поверталися до надважливої теми вибухів на складах боєприпасів в місті Ічня на Чернігівщині.

"Зокрема, о 9:08 відбулося включення із Романом Храпатим, начальником центру забезпечення діяльності Управління ДСНС у Чернігівській області, з метою отримання оперативної інформації з місця подій", — наголошується у повідомленні.

У редакції вважають, що UA:Перший поширив цілковиту неправду.

"Загалом, розглядаємо брехливі заяви з боку "Суспільного" щодо "Доброго ранку, Країно!" як продовження тиску на редакцію, намагання впровадити цензуру та знищити залишки свободи слова на каналі", — підсумували у редакції.

Нагадаємо, що раніше речник Генштабу ЗСУ Богдан Сеник заявив, що деякі телеканали відтягували коментар Збройних сил щодо надзвичайної ситуації на території 6 арсеналу Міністерства оборони поблизу смт. Дружба. Сьогодні прес-служба UA:Перший заявила, що ТОВ "ЕРА-МЕДІА", яка виготовляє програму "Доброго ранку, Країно!", відмовила прес-службі ЗСУ у наданні доступу до прямого ефіру для екстреного інформування глядачів про події в Ічні.

Источник: 
PRпортал