У Зеленського не виключають створення коаліції з партією "Голос" Вакарчука

Політична партія "Слуга народу" обраного президента України Володимира Зеленського не проти створити коаліцію з партією "Голос" Святослава Вакарчука, якщо вони "розділятимуть принципи Зеленського".

Про це розповів радник Зеленського Олександр Данилюк 16 травня, передає "Інтерфакс-Україна".

Коментуючи створення партії "Голос" на чолі зі Святославом Вакарчуком та заяву останнього про участь у парламентських виборах, Данилюк наголосив на готовності створювати коаліцію у новому парламенті "зі всіма, хто буде розділяти принципи команди Зеленського".

Окрім цього, екс-міністр фінансів розповів, що очікує на проведення інавгурації, після якої власне і сформується команда Зеленського, яка розпочне переговори з Міжнародним валютним фондом. До цього часу він виключив можливість проведення переговорів з фондом про підписання нової програми про співпрацю.

"Ми будемо намагатися якомога швидше сформувати команду ... Потрібно мати команду, тільки після цього можливо початок переговорів", - сказав він.

Нагадаємо, 16 травня Вакарчук оголосив про участь своєї партії "Голос" на виборах до Ради. Музикант також представив кількох перших членів команди та 

Про партію "Голос", олігархів та вимоги до президента. Головне з промови Святослава Вакарчука
назвав головні цілі нової політсили. 

Источник: 
PRпортал