У виборчому штабі Байдена і Гарріс виявили коронавірус

Кандидатка у віцепрезиденти від Демократичної партії Камала Гарріс скасувала своє виборче турне до Північної Кароліни, заплановане на 15 жовтня після того, як двоє людей з її оточення, які беруть участь у президентській кампанії Байдена, захворіли на COVID-19.

Про це повідомила менеджерка президентської кампанії Байдена й Гарріс у Демократичній партії Джен О'Меллі Діллон, пише CNN. 

Позитивні результати тестів на коронавірус отримали член льотного екіпажу та директорка з питань комунікації в штабі Ліз Гарріс. Наразі Гарріс відклала усі поїздки до понеділка, 19 жовтня, каже її менеджерка. 

Ці двоє людей були з Гарріс у рейсі 8 жовтня, наступного дня після її дебатів з чинним віцепрезидентом Майком Пенсом. Зазначається, що від 8 жовтня Гарріс зробили два ПЛР-тести на коронавірус, включаючи тест у середу. Усі вони показали негативний результат.  Як каже її менеджерка, Гарріс не перебувала на відстані до 1,8 м від цих двох осіб більш ніж 15 хвилин. 

За словами О'Меллі Діллон, жоден з двох хворих не контактував з кандидатом у президенти США Джо Байденом та Камалою Гарріс, чи будь-якими іншими працівниками, за 48 годин до отримання позитивних результатів тестів.

"Після того, як вони (до того, як захворіли - ред.) були разом із сенатором Гарріс, обидві особи відвідували особисті позаагітаційні заходи протягом минулого тижня. Відповідно до суворих протоколів охорони здоров'я нашої кампанії, обом особам довелося пройти тестування, перш ніж повернутися до своєї роботи з кампанією через ці події", - додала менеджерка штабу. 

Крім цього, кампанія Байдена розпочала процес відстеження контактів, "щоб повідомити всіх, хто контактував з особами під час вікна потенційного зараження". 

Источник: 
PRпортал