У Тимошенко людей мають за дурників

У партійній газеті "Батьківщини" опубліковано соцопитування, в якому нібито лідером опитувань є Юлія Тимошенко та "Батьківщина". Дослідження проводилось Центром соціальних досліджень «Софія». Варто зауважити, що у газеті не вказано лідером чого виступають Тимошенко та її партія.

Фото газети опублікувала на власній сторінці у Фейсбук Оксана Миронова. 

Вона пригадала недавню цитату лідерки "Батьківщини", що всі соціологи комусь належать та порадила навести порядок в штабі,тому що через такі "брехливі" соцопитування українців тримають за лохів.

 

PRпортал нагадає, наприкінці жовтня Центром Разумкова було опубліковано офіційний прес-реліз із дослідженням, в якому найбільшу підтримку в першому турі президентських виборів отримав би чинний глава держави Петро Порошенко (14%), за ним слідує лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко (8,4%). 

За дивним збігом обставин, через годину після опублікування новини Центром Разумкова, з'являється опитування "Софії" із зовсім іншими цифрами.

Дивним виступає й той факт, що це дослідження опублікував сайт "Українські новини", але на сайті Центру його немає.

Як можна помітити, на сайті за 2017 рік було опубліковано тільки одне дослідження.

Источник: 
PRпортал

Comments (2)

  • Лол

    Да чи не пофиг. Один фиг - шоколадный барыга всем уже осточертел. Ну разве что порохоботы типа вашей газетенки только на него балду гоняете. А, еще Падло Гнусс от него дико тащится XD
  • GV

    Ви про газітьонку проплаченою брехливою Жулею?)))

Leave a comment