У США розсекретять сотні документів про розслідування справи російського втручання у вибори, - ЗМІ

У США розсекретять пакет документів, що стосуються походження розслідування справи Russiagate про ймовірну змову між командою Дональда Трампа і Росією перед виборами 2016 року.
 

Про це повідомило Fox News джерело в Сенаті.

За словами інформованого співрозмовника, документи на сотні сторінок будуть оприлюднені в п’ятницю, 15 січня, і будуть включати інтерв'ю, стенограми і свідчення.

Тодішній генеральний прокурор Вільям Барр призначив прокурора штату Коннектикут Джона Дарема спеціальним прокурором для розслідування причин початку роботи спецпрокурора Роберта Мюллера, який розслідував втручання Росії в американські вибори президента в 2016 році.

Він повинен був з’ясувати, хто доручив почати розслідування відносно виборчого штабу Трампа про ймовірну змову з Росією з метою вплинути на підсумки президентських виборів 2016 року.

Дональд Трамп заперечує змову з росіянами, а розслідування вважає "полюванням на відьом". На його думку, розслідування ініціювали його противники, щоб підірвати його президентство.

Спецпрокурор Роберт Мюллер під час майже дворічного розслідування не знайшов доказів змови між виборчим штабом Трампа і росіянами під час виборів президента 2016 року. Мюллер не виніс "прокурорського рішення" в цій частині справи.

Водночас Мюллер довів, що російський уряд фінансував кампанію з незаконного втручання у вибори 2016 року, включаючи спроби отримати несанкціонований доступ до документів і електронних листів Демократичної партії і штабу Гілларі Клінтон.

У межах цієї лінії були засуджені кілька колишніх членів виборчої кампанії Трампа.

Источник: 
PRпортал