У Львові через вечірку в День пам'яті голодоморів закрили Будинок вчених

Львівська міська комісія ТЕБ і НС вирішила тимчасово закрити Будинок вчених після скандалу з проведенням вечірки у День пам'яті голодоморів.

Про це повідомив заступник міського голови Львова Андрій Москаленко.

"Закінчилось засідання міської комісії ТЕБ і НС, де ми розглядали випадок, що трапився 27 листопада: у Будинку вчених під час проведення події було порушено низку карантинних норм. Ми живемо зараз у «червоній» зоні і «червона» зона має низку вимог. Відповідно, складено ряд протоколів. За результатами заслуханих сьогодні доповідей, комісія ТЕБ і НС прийняла рішення призупинити господарську діяльність Будинку вчених у зв’язку з порушенням карантинних вимог. За годину-півтори документ буде підписано та передано на виконання у Будинок вчених", - цитує Москаленка пресслужба мерії.

Він наголосив, що проводити подібні заходи у День пам'яті жертв Голодоморів – дуже низько.

Нагадаємо, 27 листопада, у День пам'яті жертв Голодоморів у львівському Будинку вчених влаштували вечірку до дня народження блогера з Чернівців Олександра Заліска. Розважав гостей ведучий Володимир Остапчук. За даними Zaxid.net, організатори вечірки заплатили за сім годин оренди зали Будинку вчених.

Источник: 
PRпортал