У Києві появляться проспекти Бандери і Шухевича

Комісія КМДА з перейменувань рекомендувала Київському міському голові внести до Київради подання щодо перейменування 4 вулиць, 2 проспектів і провулку

Про це повідомив заступник голови КМДА Олексій Резніков, передає Еспресо.TV.

"Комісія рекомендувала Київському міському голові внести до Київради подання щодо перейменування 4-ох вулиць, 2 проспектів і провулку: вул. Баумана на вул. Януша Корчака, вул. Ванди Василевської на вул. Змієнка, вул. Кутузова на вул. Генерала Алмазова, вул. Суворова на вул. Михайла Омеляновича-Павленка, пров. Кутузова на пров. Євгена Гуцала, проспект Ватутіна на проспект Романа Шухевича та проспект Московський на проспект Степана Бандери", - заявив Резніков.

Крім того, комісія рекомендувала міському голові внести до Київради подання щодо присвоєння скверу на Володимирському проїзді, 1 назви "Литовський".

Резніков наголосив, що рішення Комісії з найменувань носять винятково рекомендаційний характер, і тільки рішення Київради, підписане міським головою є нормативним актом.

Також було прийнято рішення винести на громадські обговорення питання щодо присвоєння школі мистецтв Деснянського району імені українського композитора Миколи Леонтовича, а Міжнародному аеропорту "Київ" – імені видатного українського авіаконструктора Ігоря Сікорського.

Крім того, вирішено винести на громадські обговорення перейменування вул. Гайдара на вул. Сім’ї Прахових, вул. Маршала Тимошенко – на вул. Миколи Кагарлицького, пров. Михайла Реута – на пров. Памви Беринди, вул. Генерала Наумова – на вул. Людмили Фої, вул. Семашка – на вул. Миколи Павлушкова та б-р Дружби Народів – на б-р Миколи Міхновського.

Источник: 
PRпортал
Tags: