У Києві оператор реклами зрізав магнолію, аби встановити білборд: у Мережі обурені

У Києві оператор реклами зрізав магнолію, аби встановити білборд.

Подія сталася на вулиці Січових Стрільців, 30а (стара назва - вулиця Артема).

Про це повідомили дописувачі Facebook.

"На Артема заради цього щита знищили прекрасну магнолію. Знаю, що багато хто любив, милувався. Для когось це було дуже особистим і знаковим дерево.
Зрозуміло, що LG не власники конструкції. Власник "Айкон Медіа". "Зеленбуд", природно, дозвіл дав. За паперами все ок...", - пише Галина М. 

Мережу обурив цей кричущий випадок:

"Магнолія була неймовірна, я плакала, як побачила той обрубок. Думаю, про те, що рекламодавець про дерево - ні сном, ні духом. Питання до власника площини і його звірські дії";
"Макет огидний. Ще й LG забруднили. А що можна зробити? Як таких наставити на розум?";
"Цензурних слів немає".
На інцидент також відреагувала Асоціація операторів зовнішньої реклами. Там заявили, що обурені знищенням магнолії в центрі Києва не менше за киян.

"Компанія ТОВ "Айкон Медіа", якій належить рекламна конструкції по вулиці Січових Стрільців, 30а не є членом Асоціації. Ми звернулись до КП "Київреклама" щодо цього інциденту і нам відповіли, що уже надіслали всі дані про власника рекламоносія до КО "Київзеленбуд". Надіємось, винні у знищенні унікального дерева понесуть покарання. Наголошуємо, члени Асоціації працюють винятково в рамках законодавства і ніколи б не допустили протиправних дій при розміщенні своєї реклами", - йдеться у повідомленні. 

Источник: 
PRпортал