У Грузії напали на дружину Саакашвілі, яка балотується у мери

У Грузії напали на дружину екс-президента цієї країни Міхеіла Саакашвілі Сандру Рулофс, яка балотується у мери міста Зугдіді від об'єднаної опозиції.

Про це повідомляє телеканал "Руставі-2".

Напад стався у дворі палацу Дадіані, де Рулофс давала інтерв'ю журналістам телеканалу "Одіші". П'ятеро чоловіків почали вигукувати образи, штовхатися і вдарили декількох людей, які супроводжували кандидатку у мери. У підсумку постраждали члени знімальної групи, а також депутат міської ради.

Увесь цей процес зафільмували журналісти. Після розшифровки матеріалу опозиція заявила, що усі п'ятеро нападників є агентами-провокаторами правлячої в країні партії "Грузинська мрія". Троє з них є колишніми правоохоронцями.

Поліція, яка прибула на місце події, затримала і нападників, і тих, хто постраждав від їхніх дій. Один з нападників залишається під вартою.

Опозиція заявила, що вважає напад провокацією з боку уряду, вчиненого за п'ять днів до виборів мера Зугдіді.

Нагадаємо, опозиційне об'єднання "Сила в єдності" висунуло кандидатуру дружини екс-президента Грузії Михаїла Саакашвілі Сандру Рулофс на позачергові вибори мера Зугдіді, адміністративного центру краю Самегрело-Верхня Сванетія на заході Грузії.

2016 року Рулофс балотувалася в Зугдідському районі від колишньої партії влади "Єдиний національний рух" під час парламентських виборів, проте в другому турі виборів зняла свою кандидатуру, пояснивши рішення  тим, що влада фальсифікувала результати першого туру голосування.

Від осені 2018 року, коли екс-очільник Лаша Гогія був затриманий правоохоронними органами за звинуваченням в отриманні хабара, посада мера Зугдіді є вакантною. 

Источник: 
PRпортал