У Google Maps зʼявиться «режим занурення»

Компанія Google повідомила, що запустить у Google Maps «режим занурення» — «імерсивний режим», який обʼєднує Street View та супутникові знімки.

«Сьогодні завдяки досягненням у галузі комп'ютерного зору та штучного інтелекту, які дозволяють нам об'єднувати мільярди переглядів вулиць та аерофотознімків для створення багатої цифрової моделі світу, — ми представляємо абсолютно новий спосіб дослідження за допомогою Google Maps. З нашим новим імерсивним режимом ви зможете дізнатися, на що схожий район, пам'ятка, ресторан або популярне місце — і навіть відчути, що ви прямо там, ще до того, як ви зайдете всередину», — розповіли в компанії.  

Цей режим, кажуть у Google, працюватиме майже на всіх телефонах та пристроях. Наприкінці року його почнуть розгортати в Лос-Анджелесі, Лондоні, Нью-Йорку, Сан-Франциско та Токіо, а незабаром — в інших містах.

«Допустимо, ви плануєте поїздку в Лондон і хочете з'ясувати, які визначні пам'ятки найкраще подивитися і де поїсти. За допомогою швидкого пошуку ви можете віртуально парити над Вестмінстером, щоб побачити околиці та приголомшливу архітектуру таких місць, як Біг-Бен. З корисною інформацією Google Maps, розташованої зверху, ви можете використовувати повзунок часу, щоб перевірити, як виглядає район у різний час дня та за різних погодних умов, а також побачити, де найзавантаженіші місця. Шукаєте місце для обіду? Спустіться на рівень вулиці, щоб переглянути прилеглі ресторани та переглянути корисну інформацію, наприклад, про зайнятість у реальному часі та пробки поблизу. Ви можете заглянути всередину них, щоб швидко відчути атмосферу цього місця, перш ніж забронювати номер», — зазначається в повідомленні.

Источник: 
PRпортал