У Білому домі кажуть, що вибори в США не переноситимуть

Керівник апарату Білого дому Марк Медоус заявив, що президентські вибори в США відбудуться за графіком, третього листопада, повідомляє "Голос Америки"

"Ми збираємося провести вибори третього листопада, і президент має намір здобути перемогу".

У четвер Трамп висловив думку, що вибори можуть біти відтерміновані. Цю ідею відразу відкинули як демократи, так і республіканці в Конгресі. Трамп виступає проти голосування поштою і неодноразово заявляв, що воно може призвести до широкомасштабних виборчих фальшувань.

Медоуз у недільному ефірі захистив позиції президента, заявивши, що голосування поштою повинно бути проведено належним чином, втім, не надавши жодних підтверджень, що цього не було зроблено у минулому.

Медоуз уникнув відповіді на запитання репортера, чи відповідально з боку президента висловлювати ідею відтермінування виборів.

"Відповідально з боку президента спитати, якщо голосування буде на сто відсотків проведене поштою, чи отримаємо ми результати третього листопада? Я би припустив, що ми не отримаємо їх навіть першого січня".

Деякі штати наразі працюють над розширенням голосування поштою. Інші заявили про свій намір рахувати бюлетені, які будуть відправлені 3 листопада, але надійдуть пізніше.

У своєму Твіттері в неділю Трамп пригрозив судовим позовом владі штату Невада, який намагається розширити голосування поштою.

30 липня Трамп підняв питання про перенесення президентських виборів, запланованих на листопад, на тлі пандемії коронавірусу.

31 липня він заявив, що не хоче переносити вибори. 

Источник: 
PRпортал