Топ-менеджери покидають Pornhub через скандал

Два топ-менеджери материнської компанії великого порносайту Pornhub подали у відставку, як повідомила компанія у вівторок, на тлі перевірки відвертих відео, розміщених на сайті.

Генеральний директор MindGeek Ферас Антун та головний операційний директор Девід Тассілло йдуть, проте залишаться акціонерами. За словами MindGeek, зміна керівництва розроблялася з початку 2022 року.

Розслідування, проведені декількома новинними агентствами на початку цього місяця, у тому числі New Yorker, показали, що Pornhub, один з найпопулярніших у світі порнографічних сайтів, імовірно розміщував відео, що включають секс без згоди і секс з неповнолітніми. Wall Street Journal не проводив незалежної перевірки звинувачень у статтях.

Представник сказав, що звільнення не пов’язані зі звинуваченнями проти MindGeek. Компанія заявила, що вжила запобіжних заходів і видаляє матеріали про сексуальне насильство над дітьми. «У MindGeek більш комплексна та ефективна політика, ніж у будь-якої іншої великої інтернет-платформи», — заявили в компанії.

За даними компанії, у MindGeek працює понад 1000 людей, а мережу сайтів щодня відвідують понад 150 мільйонів людей. Крім Pornhub, йому також належать інші популярні порносайти, такі як RedTube та YouPorn.

Источник: 
PRпортал