Тимошенко готується до нових виборів: обрала стратегію двох напрямків

Лідерка "Батьківщини" Юлія Тимошенко розпочала підготовку до місцевих виборів і проводить її за двома напрямками.  

Повідомляється в статті "Української правди" "Зробимо його разом. Як противники Зеленського готуються до реваншу"

"Зараз підготовка до виборів у "Батьківщини" триває за двома напрямками. Перший – креативне стратегування, яким займається зі штабом сама Тимошенко. Другий – кадровий відбір, зустрічі з регіональними осередками, пошук кандидатів і союзників".

Зазначається, що зараз Тимошенко, як і раніше, почала допізна засиджуватись в офісі, де до неї привозять висуванців у мери, приїжджають представники партійних осередків.  

Паралельно вона комунікує з топовими бізнесменами і політиками. За даними УП, Тимошенко навіть почала спілкуватися з Петром Порошенком, оскільки на місцевих виборах у них особливих перетоків немає, а ворог спільний – Зеленський.  

У штабі Тимошенко працюють ті самі люди, що і на президентських і парламентських виборах 2019-го. Це нардеп і політтехнолог Олександр Абдулін, віцеспікерка Верховної Ради Олена Кондратюк, медіаконсультант Катерина Лебедєва, особиста прессекретарка Тимошенко Марина Сорока та інші. 

За словами джерела УП в офісі Тимошенко, чіткої стратегії у них ще немає, але "Батьківщина" планує говорити про соціальну несправедливість, критикувати соціальну політику нової влади, підкреслювати  професіоналізм і системність своєї команди.

Як кандидата у мери Києва від Тимошенко розглядають голову київської міської організації партії Віталія Нестора.  

Також "Батьківщина" веде переговори з мером Черкас Анатолієм Бондаренком, щоб він знову балотувався у мери від неї, а не створював свій проект. 

Источник: 
PRпортал