Тихановська знімала своє звернення під наглядом силовиків: знайдено доказ

Представник виборчого штабу Світлани Тихановської Марія Колеснікова розповіла, що кандидат у президенти три години провела в кабінеті з двома високопоставленими силовиками. Там було "обладнання, схоже на відеотехніку".

Повідомляє телеграм-канал "Кулуари KYKY"

"Вона була без зв'язку зі своїм адвокатом. Ми бачили, що пройшли люди з обладнанням, схожим на відеотехніку - результат ви знаєте. Максим бачить Світлану, що виходить з кабінету, - вона сказала — що вийде через інший вхід…

За яким правом кандидата в президенти залишають з представниками силових структур без адвокатів на кілька годин? Чому, приходячи на прийом до голови ЦВК, люди в підсумку залишаються затриманими силовими структурами?..

Людина, яка три години перебуває на самоті з двома представниками силових структур, може прочитати будь-який текст…

Якби я була в її ситуації, я б теж могла зачитати (текст з папірця - ред.). Коли є діти, чоловік, друзі та прихильники, які перебувають у в'язниці, дуже складно не робити заяви під тиском".

За її словами, все відбувалося в кабінеті голови Центрвиборчкому Білорусі Лідії Єрмошиної.

При цьому "Радіо Свобода" знайшло доказ, що саме в цьому кабінеті з силовиками Тихановська записувала своє відеозвернення. Вони порівняли старі фотографії кабінету і кадр з відео – на знімках один і той же диван.

 
 
 

 

Нагадаємо, у вівторок кандидатка в президенти Білорусі Світлана Тихановська прочитала з папірця друге за кілька годин звернення до білорусів, де закликала їх не протидіяти правоохоронцям, не виходити на протести і поважати закон.

Источник: 
PRпортал