Tiffany & Co та MSCHF створили кубок за участь, а не за перемогу

Tiffany & Co є дизайнером трофеїв для численних великих спортивних заходів, поєднуючи спортивну майстерність зі своїми стандартами досконалості.

Нарешті ювелір нагороджує тих, хто йде позаду, кубком за участь. Це не те саме, що неякісні призи з пластикових жетонів, що роздаються в школі. «Приз за участь» Tiffany & Co, призначений для найкращих претендентів на «добре». Скульптура виготовлена ​​вручну зі стерлінгового срібла та нержавіючої сталі, а її основу складають білий мармур та валяна шерсть.

Трофей був створений разом із MSCHF, мистецькими жартівниками, які стояли за сумнозвісними «Satan Shoes», які спровокували судовий процес з Nike, та кедами Wavy Baby, за які Vans подали позов до суду.

Нагороди за участь, або принаймні їхня ідея дуже цінуються в серіалі «Офіс». Майкл Скотт щорічно вручає своїм співробітникам нагороди Dundie Awards за такі речі, як наявність найбіліших кросівок. наприклад.

Тому будь-хто повинен бути удостоєний честі отримати цей трофей з Tiffany Blue, над яким майстри працювали 34 години.

При цьому, не може бути учасників конкурсу без реальних переможців. Першим трьом покупцям будуть вручені скульптури з вигравіруваними званнями 1-го, 2-го та 3-го місць відповідно, а решті, буде відправлений трофей за участь. Усього доступно 100 трофеїв.

Трофей коштує тисячу доларів. «Хто не вміє грати, той платить!» — диктує сайт MSCHF x Tiffany & Co.

Колекціонерам доведеться поборотися за один із 100 трофеїв, коли магазин відкриється для покупок 5 травня.

Источник: 
PRпортал