Терорист Прилєпін візьме участь у виборах в Росії

Партію російського письменника та терориста "ДНР" Захара Прилєпіна "За правду" внесли до списку організацій, що мають право брати участь у виборах в РФ.

Про це повідомили у Мін’юсті Росії, пише "Интерфакс".

За даними інформагентства, партія Прилєпіна балотуватиметься до 11 регіональних законодавчих зборів (у Білгородській, Воронезькій, Калузькій, Костромській, Курганській, Магаданській, Новосибірській, Рязанській, Челябінській областях, в Республіці Комі і в Ямало-Ненецькому автономному окрузі) і до Тамбовської міської Думи.

Як розповіли у партії, вони роблять ставку на регіональних лідерів під час формування списків, тож рішення про їхню участь буде ухвалено до кінця травня.

Зауважимо, згідно з законодавством РФ, обрана за списками фракція дає партії право брати участь у виборах до Держдуми в 2021 році без збирання підписів.

Партія "За правду" була заснована в жовтні 2019 року. На сайті партії вказано: "Росія стає для всього світу оплотом консервативних, традиційних цінностей. На тлі західного агресивного постмодернізму, пост-правди і пост-моральності ми виступаємо за ті цінності, які перевірені тисячоліттями розвитку нашого народу і цивілізації".

Наразі зареєстровано 54 регіональних відділення партії, їхня кількість продовжує зростати.

Нагадаємо, раніше російський письменник Захар Прилєпін, зізнався у тому, що воював проти України на боці терористів "ДНР" та вбивав людей на Донбасі. 

Источник: 
PRпортал