Святослав Вакарчук знову не зміг назвати ціну на газ. На цей раз у Запоріжжі

Вчора в Запоріжжі проходила агітаційна зустріч співака, лідера партії «Голос» Святослава Вакарчука з містянами.

Як повідомля PRпортал, з посиланням на місцевий ресурс Актуально, зустріч передбачала спілкування з пресою. Святославу Вакарчуку знов задали питання про тарифи (минулого разу співак вже оконфузився, не зумівши назвати вартість газу для населення), і знову він не зміг назвати ціну за пальне. Співак спробував перевести тему на ініціативи своєї політсили.

З цінами на газ будь-ласка звертайтеся до тих спеціалістів, які зробили все, щоб у нас були такі платіжки від яких у нас відбуваються у людей інфаркти. До речі про інфаркти у нашій команді є люди, які відповідальні за те, щоб в країні, в тому числі у Запоріжжі центри, які безкоштовно ставлять стенди, тим хто хворіє від інфарктів і це заслуга членів нашої команди. Тому до спеціалістів по газу в нас будуть питання, тільки не як журналістів до політиків, а як від правоохоронних органів, які будуть відповідати на допиті, — сказав співак.

Вакарчук не зміг дати відповіді і стосовно ринку електроенергії. На прохання пояснити українцям, що означає запуск ринку електроенергії, співак наголосив, що вільний ринок призведе до зменшення цін на електроенергію.

На прохання прокоментувати підкуп виборців (концерти – це вид виборчої агітації відповідно до статті 68 Закону про вибори народних депутатів, і має оплачуватися з виборчого фонду) співак заявив, що не вважає свої концерти агітаційними заходами, після чого запросив запоріжців на вечірній виступ «Океану Ельзи».

Деякі питання журналістів залишились без відповіді. Зокрема, Вакарчук відмовився пояснити, чому він склав мандат в 2007 році. Тоді в медіапросторі причиною відмови від депутатства називали ймовірність втрати гонорарів через заборону гастролювати в Росії.

Источник: 
PRпортал