Суд арештував права на мережу магазинів Brocard

Суд наклав арешт на 100% коропоративних прав ТОВ «Брокард-Україна», які належать кіпрській компанії Інденон Холдинг Лімітед, а через неї — власниці російської мережі «Л’Этуаль» росіянці Тетяні Володіній.

Арешт був накладений у межах кримінального провадження про привласнення майна (ч. 5 ст. 191 КК) та фінансування агресії проти України (ч. 2 ст. 110-2 КК).

Суд заборонив власниці Володіній та її представникам відчужувати корпоративні права на «Брокард-Україна». Ще на початку червня Brocard повідомив про зміну власника і про те, що компанію продали парфумерному холдингу Philippe Benacin Holding. Згодом з’ясувалося, що це було без дозволу Антимонопольного комітету.

Адвокати компанії просили суд скасувати арешт майна з огляду на те, що кінцевим бенефіціарним власником компанії став громадянин Франції Філіп Бенасін.

При цьому, суд задовольнив клопотання «Брокард-Україна», проте частково. Арешт залишається чинним, як і заборона вчиняти будь-які дії, пов’язані з проведенням державної реєстрації права власності на корпоративні права компанії. Водночас їй дозволили змінити директора та місцеперебування юридичної особи.

Источник: 
PRпортал