Стала известна причина встречи Зеленского и Макрона

Президент Франции Эммануэль Макрон встречался с действующим президентом Украины Петром Порошенко и кандидатом в президенты Украины Владимиром Зеленским. Как передает PRпортал, французское издание Le Monde рассказало о нюансах этих переговоров. Согласно последним данным, встреча с Петром Порошенко была официальной, а с Владимиром Зеленским - засекреченной. 

«Заинтересованность Зеленским со стороны Франции без сомнения является феноменом. Этот новичок на политической сцене Украины, который видит себя неким украинским Макроном, смог за несколько месяцев избавиться от своих соперников», - рассказали журналисты. Кроме того, сообщается, что, согласно полученной информации, у лидера президентской гонки Владимира Зеленского нет конкретных планов по дальнейшему развитию Украины. 

Журналисты подчеркнули, что также Зеленский не может ответить на вопрос о том, как он будет разрешать конфликт с Россией. Напомним, что второй тур президентских выборов пройдет ровно через неделю, 21 апреля, в воскресенье. У социологов практически нет сомнений в том, что победу одержит Зеленский. За него готовы проголосовать более 60% избирателей.

Источник: 
PRпортал

Comments (3)

 • Гость12

  1 год 1 месяц назад
  Что это за постоянный странный комментатор, который не понимает, что один вид его текстов отталкивает от чтения. Кому охота быть расшифровщиком?
 • GV

  1 год 1 месяц назад
  Чому французький президент погодився на зустріч із Зеленським? Від початку офіційний Париж заявив, що у зустрічі Еммануеля Макрона одразу з обома учасниками президентських перегонів немає нічого виняткового. «Мета зустрічі — нагадати про прихильність Франції Україні і бажання бачити, як вона рухається вперед», — цитує видання заяву Єлисейського палацу. Окрім того, наголошувалося, що Макрон не вперше погоджується на зустріч з двома політичними опонентами у передвиборчий період. Тиждень тому, напередодні парламентських виборів у Ізраїлі, французький президент приймав тамтешнього опозиційного політика Яіра Лапіда. Водночас газета Le Monde стверджує, що ініціатива зустрічі Зеленського з Макроном йшла від команди українського кандидата, і Єлисейський палац на початку думав відмовити. Невдовзі Париж отримав пропозицію Порошенка і погодився. Але додав до графіку зустріч із Зеленським, щоби прийняття Порошенка не виглядало як однобока підтримка одного з двох фаворитів передвиборчої кампанії. Французькі журналісти переконані: вибір команди Зеленського на користь Парижа, а не Берліна, теж зрозумілий. «Вони (команда Зеленського — прим. ред.) вважають, що Берлін підтримує кандидатуру Порошенка», — пише Le Monde.
 • GV

  1 год 1 месяц назад
  Поки французькі медіа з’ясовували причини візиту Зеленського, німецькі доволі розлого висвітлювали візит Порошенка. Напередодні візиту німецьке видання Die Welt опублікувало статтю під назвою «Пародія на політичний дискурс не залишиться без наслідків». Зустріч Порошенка із Меркель автори називають «імовірно останньою у статусі президента», нагадуючи про високий рейтинг Володимира Зеленського напередодні другого туру виборів. Водночас до вірогідної перемоги коміка ставляться із пересторогою. «Якщо Порошенкові доведеться піти у відставку, а президентство Зеленського стане реальністю, це означатиме значний поворотний момент не лише для самої України, а й для відносин європейських урядів із країною із перехідною економікою». Видання наголошує: попри критику Порошенка, його політика є досить передбачуваною, на відміну від політики ймовірного майбутнього президента Володимира Зеленського, за якого «розвиткові України загрожує падіння у невідомість». Die Welt зауважує, що не варто сприймати ідеалізований образ серіального президента за справжній. «Він не має вводити в оману і західних спостерігачів. Адже таким чином молода українська демократія лишень іде шляхом популістського спустошення політики, яке набирає обертів у західних країнах», — пише видання.

Leave a comment