США ввели санкції проти низки українських громадян і організацій через "втручання у вибори"

США запровадили санкції проти семи громадян України та чотирьох інформресурсів через "втручання в американські вибори". 

Про це йдеться на сайті Міністерства фінансів США.

До "чорного списку" потрапили нардеп від "Слуги народу" Олександр Дубинський, експрокурор Офісу генеральної прокуратури Костянтин Кулик, екснардепи Олександр Онищенко та Андрій Теліженко, а також екс-помічники нардепа Андрія Деркача Дмитро Ковальчук і Антон Симоненко й медіаменеджер Петро Журавель.

Також під санкції потрапили компанії "Ера-Медіа", інформагентство Only News, ресурс NabuLeaks і "Скептик"/"Бегемот Медіа".

"Вказані особи поширюють дезінформацію про те, що офіційні особи США брали участь в корупційних угодах в Україні. Ці зусилля узгоджуються із зусиллями Деркача, який виконує функції агента російських спецслужб, з впливу на президентські вибори в США в 2020 році", — повідомили в Мінфіні, - йдеться в заяві Мінфіну. 

Раніше США ввели санкції проти народного депутата Андрія Деркача - він потрапив до списку осіб,  чиї активи заморожують з міркувань національної безпеки. Все через так звані "плівки Деркача", які нардеп опублікував у травні. На них нібито Петро Порошенко та нинішній кандидат у президента США, а на той момент - віцепрезидент США Джо Байден, обговорюють, зокрема, кадрові питання у Генпрокуратурі України та формування коаліції в українському парламенті. 

Источник: 
PRпортал