Sports Illustrated представив першу модель зі шрамом від кесаревого розтину

В останні роки американський спортивний щотижневий журнал Sports Illustrated докладав зусиль, щоб зобразити моделі, що виходять за рамки єдиного архетипу жіночої краси. 2020 року видання зобразило 56-річну матір, а минулого року — транс-жінку.

У останньому випуску купальників Sports Illustrated за 2022 рік фігурує модель Келлі Хьюз, у якої є шрам після народження сина три роки тому.

Креатив є частиною нового партнерства Sports Illustrated Swimsuit з Frida Mom, брендом, орієнтованим на надання предметів першої необхідності післяродового відновлення. Frida Mom — перший учасник ініціативи Pay With Change, в рамках якої вона обіцяє працювати тільки з рекламними партнерами, які виборюють гендерну рівність.

Челсі Хіршхорн, засновниця Frida Mom, поділяє думку про те, що використання Swimsuit Issue може допомогти виправити архаїчні уявлення про жіночі тіла.

«Я боролася з невпевненістю через свій шрам, оскільки я модель, але тільки коли я прийняла його, я відчула справжню силу в ньому», — уточнює модель.

Як докладно описано в Swimsuit Issue, майже третина народжень у США щороку стаються за допомогою кесаревого розтину. Незважаючи на це, багато матерів усвідомили, що пройшли через цей процес, не лише через шрам, а й через уявлення про те, що кесарів розтин — це «легкий вихід».

«Це свято жінок та їхніх тіл у всіх формах, а також посилення сили жіночого тіла, особливо коли ви стаєте мамою», — заявляє журнал.

Источник: 
PRпортал