"Слуга народу" проти Порошенка використала фейк роспропаганди

Нардеп фракції "Слуга народу" Ірина Верещук в прямому ефірі телепередачі заявила, що п’ятий президент Петро Порошенко в 2014 році привітав главу РФ Володимира Путіна з днем Росії. Прот це інформує PRпортал.

"Пан Порошенко, наприклад, 12 червня вітав з днем Росії (Путіна – ред.), коли уже був Слов’янськ, Краматорськ і так далі", - заявила Ірина Верещук

Порошенко звинуватив її у брехні, на що Верещук обурилася і попросила його забрати свої слова. Лідер "Європейської солідарності" декілька разів повторив, що вона розповсюджує неправдиву інформацію та порекомендував нардепу не покладатися на інформацію, джерелом якої є Кремль.

“Не користуйтеся, будь ласка, джерелами інформації Кремля, тому що ви так дуже швидко дійдете до розп’ятого слов’янському хлопчика”, — сказав Порошенко.

Він повідомив, що телефонна розмова лійсно була на 5-тий після його обрання Президентом Ураїни. Лідер "ЄС" заявив, що знайшов повідомлення з сайту президента України, в якому вказано, що "Порошенко висловив рішучий протест Путіну через танки". Також він звернув увагу, що на сайті Кремля 12 червня 2014 року вказано, що "Порошенко привітав Путіна з днем Росії".

Петро Порошенко неодноразово просив назвати першоджерело. Нардеп монобільшості наголосила, що абсолютно впевнена у своїх словах і що цю інформацію легко можна перевірити і вона цю інформацію знайшла "у багатьох джерелах".

Ведучий ток-шоу Вадим Карп'як зазначив, що звинувачення Верещук - серйозне, а Росія зацікавлена в такій інформації задля дестабілізації ситуації в Україні.

Під час реламної паузи суперечка між Петро Порошенком та Іриною Верещук вдалося  з'ясувати, що першоджерелом "привітання Порошенка з Днем Росії" є прес-секретар Володимира Путіна Дмитро Пєсков.

Дійсно, 12 червня 2014 року прес-секретар президента України Святослав Цеголко повідомив, що в розмові з Володимиром Путіним Петро Порошенко назвав неприйнятною ситуацію, "коли через державний українсько-російський кордон на територію нашої держави потрапили танки".

Источник: 
PRпортал