Скандал з братом: Єрмак звинуватив Лероса в корупції

31 березня на брифінгу голова ОПУ Андрій Єрмак розповів про нібито корупцію нардепа-"слуги" Гео Лероса та заявив, що оприлюднені записи вигідні "ворогам України, що хотіли дефолту".
 

Про це керівник Офісу президента Єрмак заявив на брифінгу, передає Еспресо.TV.

"Що я хочу сказати. Я дуже відкрита людина.Що стосується інформації, яка поширюється в ЗМІ. Щодо плівок, на яких начебто присутній мій брат Денис Єрмак. Я хочу сказати, що як я і обіцяв, як законослухняна людина, як керівник Офісу президента, безумовно, перше, що я зробив, - це звернувся до правоохоронних органів з заявою. І ці заяви зареєстровані в ДБР, в Службі безпеки, і також я знаю, що порушена справа САПом", - сказав він.

Він зазначив, що "щасливий, що йому з президентом вдалося збудувати незалежні правоохоронні органи".

"Я вважаю, що органи проведуть повне відкрите розслідування всіх фактів, які пов'язані з цими плівками", - додав Єрмак.

Він заявив, що гарантує: "Влада не буде жодним чином на це (розслідування, - Ред.) впливати"

Єрмак зазначив, що вважає появу записів свого брата замовленням, пов'язаним з необхідністю приймати закони, що унеможливлять дефолт.

"До того ж цей пан, який називає себе Гео Лерос, але я хочу сказати вам, як його справжнє прізвище - це громадянин України Курихян Георг Багратович, якщо хтось не знає. Я вважаю, що його використовують люди, які борються не тільки зі мною, вони борються з українською владою, з командою президента...- наголосив голова ОПУ - Так от, цей пан... Я зупинив спроби цього пана, який є депутатом партії "Слуга народу", обманним шляхом призначити на посаду в одному з міністерств на посаду заступника міністра людину з минулої влади, яка працювала в КМДА."

Источник: 
PRпортал