Штаб Тихановської запропонував Лукашенку обговорити "мирну передачу влади народу"

Штаб кандидата в президенти Білорусі Світлани Тихановської закликав владу країни не застосовувати насильства проти мирних громадян і запропонував почати діалог про мирну передачу влади.

Така заява з'явилася в Telegram-каналі «Пул Первой» - спільному каналі прес-лужби штабів Тихановської, Бабарика та Цепкала. «Ми підтримуємо всіх, хто протестує проти фальсифікацій і бореться за свої права мирним шляхом.

Ми солідарні з усіма, хто відстоює своє право на краще майбутнє для себе і своїх дітей. Ми проти насильства і просимо владу не застосовувати насильство проти мирних громадян. Ми пропонуємо почати діалог про мирну передачу влади народу без насильства і потрясінь», - йдеться в заяві штабу Тихановської. Де зараз Тихановська Вчора Світлана Тихановська вирушила в ЦВК зі своїм адвокатом і представниками штабу, але натрапила там на силовиків.

Після бесіди з ними вона покинула будівлю через інший вихід, без свого адвоката. Сьогодні стало відомо, що Тихановська покинула Білорусь і знаходиться в Литві. Надалі було опубліковано відео, на якому Тихановська закликає громадян не виходити на площі з протестами, щоб уникнути насильства.Не складно помітити, що вона зачитує вголос попередньо написаний текст.

 

Источник: 
PRпортал