Селена Гомес створила колекцію посуду

Після того, як Селена Гомес продемонструвала свої кулінарні здібності в телешоу Selena + Chef на каналі HBO Max, зірка привнесла свій стиль в лінію Everyday Essentials культового бренду кухонного начиння Our Place.

Колекція коштує від 40 до 215 доларів та включає сковорідку, кастрюлю, ножі, склянки для пиття, а також тарілки. Поп-зірка представляє два нових відтінки: яскраво-ягідну Rosa і яскраво-синю Azul, щоб прикрасити кухню якраз до літа.

Насправді, згідно з The Hollywood Reporter, відтінок Rosa був натхненний варіантами губної помади, створеними косметичним брендом Селени Гомес Rare Beauty, тому можна підібрати колір губ до нових каструль та сковорідок.

Бренд каже, що Гомес та засновниця Our Place Шиза Шахід «пов’язані вірою в те, що домашня їжа здатна зблизити наш світ». Акторка представила своє кулінарне шоу у 2020 році на каналі HBO Max, де зараз транслюється його третій сезон.

На честь Місяця поінформованості про психічне здоров’я Our Place також жертвує 10% доходу від співпраці з некомерційною організацією Rare Impact Fund, яка допомагає розширити доступ до послуг з охорони психічного здоров’я для молодих людей.

Бренд Our Place відомий своїм керамічним посудом, який отримав похвалу від Періс Хілтон (яка використовувала Always Pan у своєму кулінарному шоу), Опри Вінфрі та Кемерон Діаз.

 
 
 
 
 
 
 
Источник: 
PRпортал