СБУ звинувачує Пояркова у погрозі вбивством Зеленському

Служба безпеки України звинувачує відомого ведучого та художника Сергія Пояркова у "погрозі вбивством" президенту України Володимиру Зеленському. Як інформує портал про це на своєму ТГ-каналі повідомив політтехнолог Володимир Горковенко

За його, словами Сергія Поярков, якого підозрюють за частиною 1 статті 346 Кримінального Кодексу України, вже допитали у СБУ.

"Епатажного художника, а віднедавна не менш епатажного журналіста Сергія Пояркова сьогодні викликали до СБУ. У приміщення на Володимирській  він зайшов як свідок, а вийшов як підозрюваний з відповідною підозрою. Йому «шиють» частину 1 статті 346 Кримінального кодексу в якій йдеться про «погрозу вбивством» Президента України.... Ця стаття тягне на 5 років. З СБУ мені нашептали, що у них ніби-то є заява особисто від самого «найвеличнішого лідера сучасніті», - написав Вололимир Горковенко.

За його словами  справа порушена за відеоблоги Сергія Пояркова. "Тобто за гумор та політичну сатиру. Фактично, Зеленський ображається на те завдяки чому він став Президентом. Виходить, жартувати дозволено лише «95 кварталу», а для інших «табу», - написав політтехнолог.

"Складається пазл того що готується в Україні: це повна цензура та відмова від свободи слова. Готується закриття рота всім хто має протилежну думку, хто за Україну і хто проти капітуляції. Все це вкладається в загальний тренд по "закручуванню" свободи слова. В рамках переслідувань журналістів, активістів, війскових, волонтерів, політиків. Проте, це лише квіточки порівняно з драконівським законопроектом "про дезінформацію", яким закриють свободу слова в Україні, коли кожне ваше слово, допис чи розслідування журналістів зможе стати злочином..." – написав на своїй ФБ-сторінці політичний експерт Андрій Смолій.

Источник: 
PRпортал