Samsonite: 109 років праці для мандрівників

В 2020 році всесвітньовідомий бренд аксесуарів для подорожей відмічатиме 110-річний ювілей. В далекому 1910 році у Колорадо Джесс Швейдер вирішив разом із братами самостійно робити валізи, бо був незадоволений якістю місцевих товарів. Відтоді фірма не змінила напрямку та завжди була попереду конкурентів.

Валізи та сумки Самсонайт – це результат багаторічної дослідницької роботи, експериментів, випробувань та краш-тестів. Компанія враховує відгуки туристів, лайфхаки мандрівників, постійно покращує якість та використовує новітні технології.

Ідеї

Похожее изображение

Багато звичних для мандрівників предметів з’явилось завдяки винахідникам лабораторій Samsonite:

  • бьюти-кейси для жінок, що є доповненням до комплекту валіз;

  • аташе-кейси для топ-менеджеров;

  • брендові серії валіз та сумок в єдиному сталевому рішенні від відомих кутюр’є та промислових дизайнерів;

  • валіза-спінер на 4 колесах, які обертаються на 360º, яку можна везти або товкати перед собою.

Інженери корпорації створили перші у світі валізи:

  • на колесах:

  • із гальмами;

  • із жорсткими стулками та м’якою блискавкою;

  • із кодовим замком та фіксацією захисту по 5 точкам;

  • із кріпленням для багажника авто

  • із технологією амортизації ноутбука, що нагадує автомобільну підвіску.

Міцність

Картинки по запросу samsonite реклама

Назва корпорації походить від біблейського силача Самсона та підкреслює міць та надійність валіз та сумок. Саме фахівці цієї компанії вперше замінили важку фанеру етилцелюлозою та магнієм для полегшення валіз. У 1967 році компанія випустила першу валізу із поліпропилену: водонепроникну, міцну та ефектну. Жорсткий корпус стулок валізи довів свою ефективність та завоював довіру європейських та американських пасажирів.

Інноваційний композитний матеріал Curv пройшов жорсткі випробування та довів свою витривалість навіть після 50 циклів центрифуги із залізяччям.

Легкість

Похожее изображение

Вимоги авіакомпаній змушують пасажирів обирати найлегші валізи. Зверніть увагу на серію B-Lite - це великі текстильні валізи-трансформери з інтегрованими ручками на колесах, які важать всього 2,2 кг.

Комфорт

Картинки по запросу samsonite реклама

Компанії багато уваги приділяє зручності власників валіз. Фахівці корпорації розробили декілька інноваційних варіантів розсувних ручок для валіз – надійних, зручних та легких. У 2001 році були запропоновані валізи із широкою ручкою. В 2008 році з’являється фірмова анатомічно викривлена ручка, що має можливість повертатися разом із вашою рукою.

Технології розвиваються. Попереду - самохідна «розумна валіза» із дистанційним керуванням.

Источник: 
PRпортал