Ringostat та ІнАУ створять рейтинг агенцій контекстної реклами

Платформа колтрекінгу, телефонії та наскрізної аналітики Ringostat та Інтернет Асоціація України створять рейтинг агентств контекстної реклами 2020, мета якого зробити ринок digital-послуг більш прозорим та зрозумілим для замовників. Про це повідомляє пресслужба ІнАУ.

«Ми хочемо зробити процес вибору агенції легшим. Минулого року ми проводили аналогічний рейтинг, в якому брали участь понад 200 агенцій, 42 експерти з маркетингу та майже 2000 інтернет-користувачів. Весь рік сайт допомагав компаніям знаходити підрядників для онлайн-просування. В 2020 ми залучили до проєкту Інтернет Асоціацію України. ІнАУ виступає гарантом прозорості й об’єктивності рейтингу», — розповіла кураторка проєкту Юлія Білоус.

Рейтинг створюється в три етапи; за кожен етап учасники отримують бал, який буде впливати на підсумкову позицію:

  • анкетування учасників;
  • голосування користувачів;
  • голосування журі.

На сайті 3 серпня відкрили голосування користувачів, після цього голосуватиме журі. У склад журі увійшли директори з маркетингу, керівники digital-напрямків та тімліди з маркетингу провідних компаній, а також представники популярних ЗМІ. Повний список тут. Сам рейтинг опублікують 25 серпня 2020 року.

Источник: 
PRпортал