Рейтинг video production студій за підсумками Ukrainian Creative Awards 2020

Всеукраїнська рекламна коаліція підвела підсумки конкурсів Ukrainian Creative Awards 2020 для продакшн-студій України.

Щорічно в кінці креативного сезону ВРК підводить підсумки для продакшн-студій України за результатами участі в конкурсних програмах Ukrainian Creative Awards (UCA), а саме Київського Міжнародного Фестивалю Реклами, WOW DONE AWARDS, ADC*UA Awards та Ukrainian Design: The Very Best Of. Результати представлені у вигляді Рейтингу креативності video production студій за підсумками UCA 2020. 

Даний рейтинг розраховується за наявності одночасно двох складових: 

  • бали за нагороди, які отримали студії за участь в конкурсних програмах UCA, тобто подавали роботи, що отримали нагороди;
  • бали за нагороди, які отримали студії за участь в конкурсах FILM CRAFT, FILM, TV/PROMO & FILM MOTION GRAPHICS в рамках UCA за роботи, де вони були зазначені в кредитсах як другі агентства (як продакшн-студії).

Також важливо зауважити, якщо студія взагалі не подавала роботи на UCA як основне агентства, а фігурує лише як друге агентство, то в цьому випадку ім’я студії не включається до рейтингу. 

Знайомтеся з підсумками креативного сезону 2020 для продакшн-студій за результатами конкурсів UCA 2020.   

rank Agency KIAF points ADC*UA Awards points Ukrainian Design: The Very Best Of points Amount
1 Best Friends Film 20 20
1 Strumer Production 20 20
3 The Martini Shot 14 14
4 Gvardiya Production House 12 12
5 ESSE Production House 10 10
6 PRONTO FILM 8 8
 7-8 NO STARS 2 2
UTC Film Production 2 2

Цього року рейтинг очолило одночасно дві команда – Best Friends Film та Strumer Production, які набрали однакову кількість балів за підсумками участі в конкурсах UCA 2020.

Источник: 
PRпортал