Регламентний комітет викликав Геращенко через порівняння «слуг» з «зеленими чоловічками»

Комітет з питань регламенту, депутатської етики та організації роботи Верховної Ради запросив на засідання 12 вересня народного депутата від партії "Європейська солідарність" Ірину Геращенко через те, що вона порівняла депутатів від "Слуги народу" з "зеленими чоловічками" в Криму.

 
Про це Геращенко повідомила на своїй сторінці у Facebook.

“Друзі, тут мені “слуги” хочуть влаштувати публічну порку за висловлювання і викликають “на ковьор”. Примітно, що в відповідь на грубе порушення новим спікером регламенту, я виступила емоційно і образно, але чортами нікого не називала, й жодного прізвища чи назви фракції не згадувала . Та, по Фрейду, народ перезбудився”, – йдеться в повідомленні.

Геращенко підкреслила, що в Україні – свобода слова і свобода висловлювання.

“Що я тут можу сказати. В нас поки що є свобода слова і свобода висловлювання. А на місці регламентного і вождів “слуг”, я б зайнялася своїми власними кнопкодавами. Які в перші два дні роботи, після криків – воплів про нові обличчя і нову роботу, накнопкодавили більше за весь попередній парламент. Прийдеться завтра написати заяву. Тим більше , що це реальне порушення Конституції і регламенту, а не дитячі образи слуг”, – додала вона.

Фото: facebook.com/iryna.gerashchenko

Нагадаємо, 10 вересня Геращенко порівняла депутатів від “Слуги народу” з “зеленими чоловічками” в Криму.
Скандал між нардепами розгорівся на засіданні під час обговорення законопроекту № 1043.

Геращенко зазначила, що фракція “ЄС” не згодна з внесенням на розгляд законопроекту, який раніше не був включений до порядку денного.

“У 2014 році Крим захопили “зелені чоловічки”, а зараз вони намагаються забрати парламент!” – заявила вона з трибуни.

У відповідь спікер Верховної Ради Дмитро Разумков сказав, що подібні висловлювання і порівняння в стінах законодавчого органу неприпустимі і відключив Геращенко мікрофон.

В знак протесту всі нардепи від “Європейської солідарності” піднялися зі своїх місць і підійшли до трибуни.

“Ми бачимо, як наш парламент перетворюється в парламент АРК Крим. Зараз весь світ бачить, як опозицію спочатку відсадили на “гальорку”, потім її зачиняють і перекрикують і далі, навіть не прийнявши ще закон з цинічною назвою “Про протидію прав народних депутатів про законодавчу ініціативу”, його вже виконують. Ви знищуєте не тільки опозицію, а й парламентаризм в цілому!” – заявила Геращенко.

Источник: 
PRпортал