"Реальний рейтинг Путіна – десь 10%": російський журналіст оцінив шанси Дудя стати президентом РФ

Російський журналіст Ігор Яковенко заявив, що реальна підтримка Володимира Путіна сьогодні становить десь 10%.

"Але це не має великого значення, тому що рейтинг рейтингом, а результати виборів мають дуже мало спільного з тим, що думають люди", – зауважив він у блозі на сайті OBOZREVATEL. 

У контексті обговорення конкуренції за пост президента між Володимиром Путіним і телеведучим Юрієм Дудем, Яковенко заявив, що "наразі це умоглядна історія". 

Перш за все, відсутні достовірні дані, що їхні рейтинги можна порівняти.

"Так, Дудь і справді популярний. Переважно серед людей, які обирають YouTube замість телевізора, а це досить суттєва меншість населення Росії. Тому, враховуючи всю відносно невелику підтримку Путіна, я сильно сумніваюся, що Дудь має кращі результати", – сказав журналіст. «Далі – незрозуміло, за яких обставин вони зможуть опинитися разом у виборчому списку.

Адже, згідно з конституцією РФ, чинний президент не має права обиратися на новий термін. "Вони вирішують не проблему Дудя – вони вирішують проблему конституції», – додав він. «Якщо почнуться розмови про позачергові вибори внаслідок політичної кризи в країні і силового протистояння, то в цьому разі шанси блогера на перемогу також знижуються, оскільки "в умовах силового протистояння пріоритет мають люди в погонах», – констатував Яковенко.

І, нарешті, "потрібна така дрібниця, як бажання самого Дудя. Думаю, він не дурний і розуміє, що з ним буде, якщо він її проявить", – переконаний журналіст. Водночас він визнав: ідея, вкинута в суспільну свідомість, може почати обростати "кістками і м'язами", щоби певної миті матеріалізуватися.

Раніше Telegram-канал "Кремлевский мамковед" написав: "Джерела з Кремля повідомляють, що днями президенту на стіл поклали закрите соцопитування, в якому друге місце за довірою від населення посів Юрій Дудь. Цей факт сильно стурбував Путіна.

У "Конторі" і АП схвильовані його популярністю, що зростає, і мають намір найближчим часом вжити всіх необхідних превентивних заходів для дискредитації блогера".

 

Источник: 
PRпортал

Comments (1)

Leave a comment