Причин для перенесення місцевих виборів немає, - Корнієнко

Незважаючи на пандемію коронавірусу, передумов для перенесення місцевих виборів, які мають відбутися в Україні в жовтні 2020 року, немає
 

Про це заявив заступник голови фракції "Слуга народу" Олександр Корнієнко, передає  "Цензор.НЕТ".

"Станом на зараз і на вчора, коли я останній раз говорив з президентом, то немає ніяких передумов, щоб виборів не було. Ми розуміємо, що на відміну від тих країн, які переносять вибори, у нас вони повинні бути призначені на жовтень. І зараз, навіть за найбільш апокаліптичним прогнозам пік епідемії не відбудеться, пізніше червня-липня 2020 року ", - зазначив він.
 
За словами Корнієнка, говорити про те, що вибори, які мають відбутися в жовтні, потрібно скасовувати в квітні - це не дуже справедлива історія.
 
Він розповів, що зараз вирішується питання, яким чином фінансово забезпечити проведення місцевих виборів.
 
"Інше питання: як і в якому форматі вони будуть проводиться. Давайте будемо реалістами і прагматиками: як би не писали законодавство, щоб його не відточували і яку б модель не вибирали, якщо немає грошей на вибори, то вони будуть відбуватися якимось певним чином, вони не можуть не відбуватися через відсутність грошей", - зазначив Корнієнко.

Депутат додав, що в рамках обговорення змін до бюджету розглядається можливість закласти в бюджет мінімум коштів, який дозволить провести вибори.

"Ми зараз працюємо також з бюджетним комітетом, щоб спробувати все-таки закласти той мінімум, який, на нашу думку з Центральною виборчою комісією… дозволить все-таки вибори провести", - зазначив Корнієнко.

Він додав, що є бачення, як одноразово запропонувати певні зміни до порядку фінансування виборів - до тих статей, які фінансуються за рахунок держави.

За його словами, він очікує, що наступного тижня всередині парламенту буде досягнуто компромісу щодо цього.

Источник: 
PRпортал