"Прибивають до стовпа?" Цимбалюк жорстко відповів на фейк про утиски російської мови в Україні

Страхітливі фейки про нібито розправи за російську мову в Україні створені винятково для відволікання уваги й часткового виправдання вторгнення Росії на чужі території.

Про це в інтерв'ю проекту M.News World заявив український журналіст Роман Цимбалюк

"Знову цю тему тут починають розкручувати: російськомовним мало язик не прибивають до стовпа. Але це ж маячня! Кількість російськомовних в Києві, Львові та Харкові жодним чином не змінилася. До речі, як і в Донецьку. І рухи мовні – це наслідок російської військової агресії. Якщо хтось забув, я процитую слова Путіна: "Ми були змушені в Криму і на Донбасі захищати російськомовних", – нагадав він про цинічний привід для початку бойових дій в Україні з боку країни-агресора.

Також Цимбалюк порадив окупантам пригадати, що російськомовні люди живуть по всій земній кулі, однак прикривати ними своїм імперські амбіції Кремль зважився тільки в Україні.

"Чому їх у Львові не захищають, в Празі, в США? Вони, можливо, там теж страждають. Адже там російська мова теж не визнана державною. І таких питань "чому" дуже багато. І коли ми будемо в цьому розбиратися, то зрозуміємо, що справа не в мові, а в російській зовнішній агресивній політиці та російському інтересі", – підкреслив журналіст.

Підсумовуючи, він додав, що інтерес Росії по відношенню до України зводиться до однієї єдиної мети – знищення її як незалежної держави.

"Інтерес в частині України зводиться до того, що України як незалежної держави бути не повинно. Має бути щось подібне, як створене на окупованих частинах України, – суб'єкти, які підпорядковуються Кремлю точно так само, як будь-який керівник Рязанської чи Орловської областей", – зробив висновок Цимбалюк.

Источник: 
PRпортал