Право керувати ціною поїздки та поспати більше вранці: Uklon створив власну Конституцію

28 червня Україна відзначає День Конституції. Надихнувшись важливим державним святом, український онлайн-сервіс виклику авто Uklon вирішив написати свою неформальну Конституцію, де висвітлив головні засади сервісу, права та свободи райдерів і драйверів.

Команда Uklon створила своєрідну Конституцію, у якій зібрала свої «права» та «свободи» користування сервісом. Головна ідея – спонукати користувачів знати свої права та не порушувати права інших. Перейматися та боятися не потрібно, а прислухатися – бажано. Кожен пасажир і водій має відчувати свою цінність будучи з Uklon та бути певним, що його бажання почують та імплементують у сервіс.

Готуючи комунікацію до Дня Конституції України ми згадали, що за даними істориків, перша Конституція у світі була написана українським гетьманом Пилипом Орликом. Тож, надихнувшись історією нашої держави, Uklon, як українська компанія та провідний райдхелінг сервіс створив свою неформальну Конституцію Uklon. Це жартівливо-серйозна збірка прав і свобод для наших райдерів і драйверів, створена на основі інсайтів та відгуків наших користувачів.

Валентина Родіна
Marketing Communications Manager в Uklon

Не всі принципи та парадигми можна контролювати чи простежувати їх дотримання, та зі свого боку компанія гарантує завжди їх оберігати та вдосконалювати. Кожне з правил, яке прописане у Конституції Uklon, буде доповненням у налагодженні роботи сервісу на етапі масштабування та виходах на нові ринки.   

Долучитися до доповнення своїх варіантів статей Конституції пропонують у соціальних мережах компанії. А ознайомитися з основним документом, який визначає порядок і принципи райдхелінг сервісу можна на сторінці проєкту.

 
 
 
 
 
Источник: 
PRпортал