Порошенко таки приєднався до Зеленського під час святкування Дня Незалежності

П’ятий український президент Петро Порошенко не прийшов на Ходу гідності, яку до Дня Незалежності організував Офіс чинного гаранта Володимира Зеленського. На ній були присутні усі українські лідери, окрім нього, а також президента-втікача Януковича. Втім, Порошенко згодом все ж приєднався до решти очільників держави, щоправда, під час неформального святкування.

Так, Порошенко приєднався до Володимира Зеленського, Леоніда Кравчука, Леоніда Кучми та Віктора Ющенка вже під час прийому президентів біля Маріїнського палацу. Про це інформує PRпортал.

Так, на фото п’ятеро українських лідерів позують поряд, в руках у них – святкові келихи.

Петро Порошенко президенти День Незалежності
Всі українські президенти, окрім втікача Януковича на спільному фото

Зазначимо, що Порошенко не прийшов на Ходу гідності до Дня Незалежності разом із дружиною Мариною прийшов на молебень за Україну в Софії Київській. Таке рішення він пояснив тим, що хоче привітати українців, згадуючи водночас про тих, хто віддав своє життя за державу. Також п’ятий президент розкритикував відмову чинної влади від проведення військового параду на День Незалежності.

"Для мене дуже важливо розділити цей святковий день із тими, хто захищає нашу незалежність. Разом з військовими та їхніми родинами ми згадали тих, хто віддав своє життя за Україну", – сказав Порошенко.

Источник: 
PRпортал