Помічницю президента Марію Левченко працевлаштували в ОПУ вже після скандалу з її чоловіком Гогілашвілі – «Слідство. Інфо»

Офіс президента України у відповідь на запит «Слідства. Інфо» повідомив, що Марія Левченко, дружину ексзаступника міністра внутрішніх справ Олександра Гогілашвілі, призначено на посаду заступника керівника кабінету президента України – керівника служби забезпечення заходів президента з 21 грудня 2021 року. 

Зазначимо, що про роботу Марії Левченко в Офісі президента було відомо задовго до цієї дати офіційного працевлаштування. За даними ЗМІ, вона працювала помічницею президента Зеленського від початку його каденції.

Про Марію Левченко почали активно говорити зі середини грудня 2021-го, коли її чоловік, тоді ще заступник голови МВС Олександр Гогілашвілі втрапив у скандал і виявилось, що він більшу частину життя жив у Росії і мав відповідне громадянство. У мережі з'явилось відео, де Гогілашвілі на блокпості на в’їзді в Донецьку область свариться та погрожує поліцейським, які вимагали в нього документи на перевірку.

Потім УП опублікувала ще відеозапис з Гогілашвілі – інциденту, який стався 24 листопада 2021-го в Києві. Його автівку зупинили патрульні, щоб перевірити документи. Це розлютило посадовця, він почав хамити та ображати правоохоронців, запитуючи, чому вони «не впізнали начальство».

13 грудня Кабмін звільнив Гогілашвілі з посади заступника голови МВС за власним бажанням. За даними головреда «Цензор.нет» Юрія Бутусова, в Україну Гогілашвілі переїхав на початку 2010-х років, до цього він жив у Росії, де працював помічником боксера, а сьогодні депутата Держдуми РФ Миколи Валуєва. 

Гогілашвілі стверджує, що більше не має російського громадянства, а українське отримав у 2019 році. 

Також журналісти виявили, що в одному будинку із родиною Гогілашвілі живе голова Головного управління розвідки Міноборони України.

Источник: 
PRпортал