Поліція в Броварах зафіксувала ознаки сітки

У Броварах, де 17 січня виборці обирають депутатів міськради та мера міста, поліція зафіксувала ознаки сітки. Про це повідомляє журналіст Руху ЧЕСНО Сергій Огородник, який в цей час перебуває на дільниці 232 (вул. Гагаріна,6).

“За словами одного із спостерігачів, жінка залишалася тривалий час на дільниці, віталася і відмічала прізвища виборців на аркуші паперу, який мала з собою. Офіцер поліції зі слідчо-оперативної групи підтвердив нам цю інформацію. Список з відмітками вилучений і подію зареєстрували як правопорушення”, - розповідає Огородник. 

Примітно, що на цій же дільниці затримали чоловіка, який фотографував свій бюлетень. На сусідній ДВК № 233 також підтвердили, що виборець сфотографував свій бюлетень. 

Фото: Сергій Огородник, Рух ЧЕСНО

 

Від відсотку явки виборців залежить якість волевиявлення.

Рух ЧЕСНО виявив, що на цій дільниці урни не опломбовані пластиковими пломбами, які видали в ТВК. 

“Голова комісії пояснила, що вони нібито випадково замкнули пластикові пломби в сейфі, коли пломбували урни паперовими наліпками із печатками. На дільниці просто над столами, де видають бюлетені висить банер із ознаками прихованої агітації”, - додає Огородник.

На цьому банері яскраво виділене слово “Єднає”. Чинний міський голова балотується від партії “Єдність Ігоря Сапожка” і веде свою команду. 

 

Фото: Сергій Огородник, Рух ЧЕСНО

Нагадаємо, у Броварах вибори визнали недійсними після позову двох кандидатів - представника “Голосу” Андрія Саука та самовисуванця Андрія Маслака, який нині балотується від “За майбутнє”. На бюлетенях були проставлені номери на корінці та на самому бюлетені, що давало можливість встановити, як із виборців хто проголосував. 

Якщо жоден з кандидатів у мери на виборах 17 січня не набере більше 50% голосів, то буде другий тур виборів.

 

Источник: 
PRпортал