Поліція Київщини зафіксувала понад 20 порушень на виборах

Сьогодні, 17 січня, проводяться повторні вибори депутатів місцевих, сільських та селищних рад, міських голів на території Броварського району та Бориспільщини.

 
Станом на 12:00 годину до поліції Київщини надійшло 24 повідомлення, пов’язаних з порушенням виборчого процесу. Поліція провела перевірку, за матеріалами яких складено 8 адміністративних протоколів, - інформує поліція Київщини.
 
Зокрема, низка повідомлень до поліції надійшла про фотографування виборчих бюлетенів та інші неправомірні дії учасниками виборів.
 
Поліцейські відреагували на всі звернення оперативно і склали відносно порушників 6 адмінпротоколів - за публічне розголошення виборцем, результатів волевиявлення в приміщенні для голосування (ст. 212-22 Кодексу України про адміністративне правопорушення).
 
Ще один з жителів міста Бровари в приміщені ДВК ображав учасників виборчого процесу та ще й прийшов до виборчої дільниці без засобів індивідуального захисту. За такі правопорушення працівники поліції склали відносно чоловіка адміністративні протоколи за ст. 173 та за ст. 44-3 КУпАП.
 
Також триває перевірка про невчасне відкриття виборчої дільниці. Так, одна з ДВК у місті Бровари не відкрилася о 8-й годині ранку, оскільки члени підготовчого засідання не встигли вчасно реєструвати спостерігачів виборчого процесу.
 
Поліція Київщини реагує на всі повідомлення і залишається поза політикою!
 
Також звертається до всіх учасників виборчого процесу не порушувати закон, не забувати про обов’язкові засоби індивідуального захисту та міри особистої безпеки щодо нерозповсюдження коронавірусної інфекції.
Источник: 
PRпортал