«Планета Кіно» запустила ініціативу «передай квиток»

«Планета Кіно» запустила ініціативу «передай квиток», яка дасть можливість допомогти українцям, змушеним покинути свій дім через війну.

Ця ініціатива працює за принципом «віддай, якщо можеш, візьми, якщо потребуєш». Можна купити скільки завгодно квитків та оплатити їх онлайн — для цього треба знайди сеанс зі спеціальною відміткою. Далі його трансформують його на квиток на будь-який сеанс.

Людина, яка покинула дім через війну, може прийти до нашого кінотеатру, обрати фільм, взяти на касі квиток та відвідати сеанс безкоштовно. Щоб підтвердити свій статус внутрішньо переміщеної особи, на касі необхідно предʼявити довідку ВПО або паспорт з пропискою.

Підвішені квитки коштуватимуть 150 грн, поширюватимуться на усі сеанси в технологіях CINETECH+, IMAX та 4DX і діятимуть до 31 серпня.

Кількість квитків, доступних для покупки, будуть публікуватись у Telegram-каналі.

Щоб допомогти та передати квиток потрібно перейти за лінком.

«Зізнаюсь, що як українському бізнесу, який пережив пандемію, повномасштабне вторгнення та продовжує працювати у період війни, планетці непереливки. У нинішніх реаліях нам вигідніше зачинитись до перемоги, аніж працювати. Однак, заради двох речей ми тримаємо наші двері відкритими: нашої місії та наших гостей. Планета Кіно продовжує виконувати свою місію, але разом з вашою допомогою ми можемо зробити набагато більше».

Источник: 
PRпортал