Під час протестів у Білорусі затримали дев'ятьох українців, - МЗС

У Білорусі під час акцій протесту у зв'язку з оголошенням Олександра Лукашенка переможцем президентських виборів побили українського фотокореспондента і затримали дев'ятьох громадян України.

Про це йдеться у відповіді пресслужби Міністерства закордонних справ на запит "Суспільного".

"За інформацією посольства України в Білорусі, станом на 9:00 12 серпня відомо про факт побиття українського фотокореспондента агентства Associated Press, якого з незначними медичними ушкодженнями було доставлено до одного з медичних закладів. Після надання допомоги у той же день він був виписаний. До посольства він не звертався", - зазначили в МЗС.

Посольство також отримало повідомлення про затримання у місті Вітебську дев'ятьох громадян України у зв'язку з "адміністративними правопорушеннями".

"За результатами вжитих посольством заходів наступного дня зазначені громадяни України були звільнені з-під варти", - йдеться в повідомленні.

Інформації про будь-які інші інциденти з громадянами України в Білорусі наразі немає. Зазначається, що посольство продовжує перевірку й відстежує ситуацію, у разі появи нових даних воно інформуватиме додатково.

Источник: 
PRпортал