Pandora та Marvel об’єднались для створення героїчної колекції прикрас

Pandora та кінематографічний всесвіт Marvel від Disney об’єднують зусилля, щоб уславити дух пригод за допомогою прикрас та підвісок. Срібний браслет Pandora Moments з логотипом та застібкою у вигляді змії доповнений підвісками, натхненими Мстителями, включаючи Халка, Залізну людину, Чорну пантеру та Чорну вдову. Підвіски також можна поєднувати із намистом та брелоками бренду.

Креативні директори бренду Pandora Філіппо Фікареллі та Франческо Терцо розповіли, що «надихнулись героями, яких ми бачимо навколо себе щодня, чи то ви самі, чи члени вашої родини, чи члени вашої спільноти. Справжній герой бореться за єдність із почуттям мети, навіть якщо вони недосконалі та складні. Справа не в надприродних здібностях, а в тому, щоб використати свої сильні сторони, щоб змінити ситуацію».

 
 
 
 
 
 

Завдяки поєднанню металу, текстури та детальної обробки емалі колекція ювелірних прикрас реалістично відтворює образ, характери та цінності героїв Marvel. Незалежно від того, чи є ви командою Ваканди або командою Халка, підвіски зі срібла відображають те, за що виступає кожен герой, і дозволяють їх власнику наслідувати його. Креативні директори рекомендують суперфанатам зібрати команду героїв, які найкраще представляють їхні цінності та героїчні амбіції.

На честь співпраці Pandora запустить цікавий та захоплюючий челендж, який встановить зв’язок між колекціонуванням підвісок бренду Pandora та самим кінематографічним всесвітом Marvel. У діджитал місії фанати рятуватимуть всесвіт, зібравши команду героїв.

Источник: 
PRпортал