Особливості вікон Саламандер

Головна перевага компанії, що виробляє вікна Salamander полягає в тому, що вона не винесла своє виробництво в країни з низькооплачуваною робочою силою — В'єтнам, Китай та інші країни. Все виробництво вікон ПВХ зосереджено в місті Тюрхайм, на території Німеччини, кожний мешканець Європи може купити вікна Саламандер з гарантією якості та повною відповідністю європейським екологічним нормативам.

Трохи історії

Salamander є одним з провідних виробників профільних систем для пластикових вікон, дверей. Продукти представляють більш ніж 30-річний досвід роботи в технології з перероблювання пластмас. Гарантія якості та автентичності Німеччини й ноу-хау полягає в тому, що Salamander має свої власні виробництва в Німеччині, місто Turkheim (під Мюнхеном).

Компанія 'Salamander Industrie Produkte GmbH' була створена у далекому 1885 році під довгою назвою 'Jacob Siegle, manufacturing and storehouse, all types of shoe articles' в Корнвестхаймі (близько Штутгарта). У 1913 році Jacob 'Siegle co' є найбільшою німецької взуттєвою фабрикою, яка була перейменована в Salamander. 

У 1960 році було розпочато діяльність в царині ПВХ обладнання. З 1973 року було розпочато виробництво та продаж ПВХ-профілів для вікон та дверей. У 1997 році почалися перші продажі в Болгарії профільної системи 'Universal'. ПВХ вікна з профілів Salamander пропонують всі переваги, які можна очікувати сьогодні від сучасних вікон.

Профіль Salamander Streamline. Доступна якість

З системою Streamline було пов'язане народження нового віконного профілю з ідеальним дизайном і високими технічними характеристиками, притаманними сучасним віконним системам ХХІ сторіччя.

Streamline - це 5-камерна профільна ПВХ система зі збільшеною монтажною шириною розміром в 76 мм, що пропонує покупцям вдосконалені показники по збереженню тепла та шумоізоляції.

Винятковість теплозахисних властивостей вікна з профілів Salamander Streamline підтверджена експериментально. Випробування, проведені фахівцями провідного галузевого інституту НДІ Будівельної Фізики РААСН, показали незмінність робочих характеристик системи під впливом екстремально низьких температур. 

У спеціальній камері були змодельовані суворі кліматичні умови Сибіру: із зовнішнього боку вікна температура опускалася до -45 °С, всередині підтримувалася температура + 20 °С, при підвищеній відносній вологості 55%. Віконний блок з використанням системи Salamander Streamline з честю витримав перепад температур понад 60 °С. Вікно не промерзло і не «потекло» (випадання конденсату на профілі не відбулося).

Крім того, з вікнами Salamander Streamline з'являється можливість втілити різні архітектурні шедеври.15 мм радіуси на видимих ​​лицьових поверхнях додадуть вікнам з профілів елегантний зовнішній вигляд.

Источник: 
PRпортал