Олена Зеленська зустрілась із Бріжит Макрон у Єлисейському палаці, вразивши своїм стилем

Сьогодні, 17 червня, перша леді України Олена Зеленска разом зі своїм чоловіком, президентом України Володимиром Зеленським, приїхала до Франції з офіційним візитом, передає PRпортал. Зазначимо, Олена зустрілась з дружиною Президента Франції Бріжит Макрон у Єлисейському палаці. Про це перша леді написала на своїй власній сторінці в «Інстаграм». 

«Дуже рада супроводжувати чоловіка під час офіційних візитів до Франції та Німеччини. Наша перша зупинка - Париж. І моя перша зустріч з дружиною Президента Франції Бріжіт Макрон. Дякую неймовірній Першій леді Франції за дружню розмову, теплу атмосферу та поради, якими вона поділилась», - написала Олена Зеленська. 

Зазначимо у коментарях під фото моментально почали з’являтись відгуки українців. Багатьох зачарував стиль Олени, й вони не стримуючи емоцій назвали Зеленську найкрасивішою першою леді України. «Наша перша леді - така красива та стильна», «Оце я розумію перша леді», «Найкрасивіша», «Така щира та скромна леді», «Дуже красивий образ», - пишуть українці під новим постом Олени Зеленської. 
«Оце я розумію перша леді!» Олена Зеленська зустрілась із Бріжит Макрон у Єлисейському палаці, вразивши своїм стилем

Источник: 
PRпортал