Окупанти не мають підтримки для проведення референдуму

На замовлення кремля на окупованих територіях України провели соцопитування про те, чи хочуть люди «приєднатися до росії». Його результати дуже не сподобаються москві, пише російське видання «Медуза». 

За те, щоб «приєднатися», висловилися близько 30%, стільки ж висловилося за те, щоб зберегти області у складі України. Решта «вагалися з відповіддю». «Такої підтримки для реального референдуму, звичайно, мало», — вважає співрозмовник видання, який знайомий із результатами опитування.

За словами джерел видання, близьких до кремля, 11 вересня — це «орієнтовна дата референдуму», але не остаточна. Співрозмовники пояснили, що до цієї дати російські війська та бойовики «днр», найімовірніше, не зможуть зайняти всю територію Донецької області (зараз під окупацією 59%).

Однак якщо контрнаступ ЗСУ на Херсонському напрямку буде активнішим, можливо, проводити «референдуми» доведеться раніше 11 вересня — і приєднувати до росії лише частину «днр». Співрозмовники «Медузи» розповідають, що референдуми мають пройти під гаслом «Разом із росією». Однак «ідеологічної складової» у референдумів не буде.

Источник: 
PRпортал